PL / EN

Drewniany ptak - Jaskółka

Jaskółka

Niepozorna jaskółka może poruszać skrzydłami nawet ok. 18 razy na sekundę, a owady łapie w locie. Do tego wydobywa z siebie wiele różnych rodzajów dźwięków. No i jaskółki wyjątkowo lubiane były przez marynarzy, bo ich widok oznaczał, że stały ląd już niedaleko. Zaproś naszą jaskółkę do siebie, zawieś w oknie, a już nigdy nie zgubisz drogi do domu! 

#jaskółkowskaz

Opis produktu

Dekoracje drewniane mogą pełnić funkcję nie tylko estetyczną, ale także rozwijającą. Ptak drewniany „Kukułka” wspomaga koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, jednocześnie stymulując zmysły dziecka. 

Drewniana dekoracja może towarzyszyć dziecku już w pierwszym miesiącu jego życia, kiedy zaczyna poznawać wzrokiem otaczający je świat. Może także pełnić funkcję ozdoby choinkowej.

Zawartość

Drewniany element w kształcie ptaka.

Wymiary:  max. długość 11 cm.

Wykonanie i materiały

Element z drewna dębowego, ręcznie malowany emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowany olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę).

Udostępnij
30.00 zł
Czas dostawy: 10dni

Brak produktów