PL / EN

Drewniana zabawka - Małpa Simii

Małpa

Simii nie denerwuje się, raczej woli zastanowić się nad tym, co ją dręczy, poszukać rozwiązania. Uwielbia podróże (tak jej się przynajmniej wydaje), nawet już umówiła się na jedną z Żyrafą Michałem Parzystym. Małpa Simii hołduje zasadzie, że najlepsze liny to takie, po których można się wspinać.  

Cel

W Projekcie Dzioopla postawiliśmy sobie za cel tworzenie zabawek wyjątkowych, takich, których nie rzuca się w kąt, bo się zepsuły czy znudziły. Małpa Simii to produkt trwały, drewniany, o przyjemnej fakturze, do tego ekologiczny, można przekazywać go z pokolenia na pokolenie. Wspomoże twoje dziecko w wypracowywaniu zdolności abstrakcyjnego myślenia. Ponadto Małpa na nieregularny kształt, przez to wspiera rozwój motoryczny dziecka. 

Zawartość

Drewniany element w kształcie małpy.                                                      Wymiary 8cm x 7cm x 2cm.

Wykonanie i materiały

Element ze sklejki liściastej, fornirowany w okleinie naturalnej - orzech. Ręcznie malowany emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowany olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę).

Sklejka dzięki stosowaniu klejów najnowszej generacji spełnia wymagania klasy higieniczności E1 (klasa A emisji formaldehydu i zgodnie z PN-EN 1084) lub normy emisji formaldehydu wg EPA TSCA VI i CARB fazy 2.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3-go roku życia.

Udostępnij
38.00 zł
Czas dostawy: 10dni

Brak produktów